top of page
1920_1080_201504150937281190092.jpg

Bc. Hana Tonarová

034.jpg

Se zelenými potravinami jsem se potkala ve svých pětatřiceti letech, kdy jsem měla třetí dítě a kvůli ekzému a neustálé únavě neměla klid na duši, byla nesmírně unavená a neviděla jsem světlo na konci tunelu. Od zelenáčů jsem nic moc nečekala a ony mě během půl roku úplně očarovaly, neboť mi zdraví vylepšily víc než roky pobíhání po ordinacích.

A protože mám ráda jednoduchá řešení a nerada si komplikuji život zbytečnostmi, tak jsem na zelených potravinách ocenila tu jednoduchost, komplexnost a bezpečnost. Místo pěti různých preparátů pro jednotlivé členy rodiny máme zelenáče pro všechny a na všechno – je to jen otázka dávkování.

Dnes si bez nich neumím představit svůj den. Mám energie na rozdávání, ekzém se stáhnul z celého těla jen na drobná ložiska na rukách, a díky tomu se čtyřmi dětmi, statkem a spoustou rozjetých projektů zvládnu všechno, co chci a co mě baví. Starám se o zelené jedlíky a jejich rodiny, učím je zelenáče a barevňáče jíst i posílat dál, a je to nádherná práce. A jelikož mám díky zelenáčům energii a díky zelené práci i čas, zvládnu spoustu věcí a přitom jsem nezávislá.

Bc. Hana Tonarová

tel. +420 604 351 710

email: H.Tonarova@seznam.cz

bottom of page