top of page
6c170365-9857-4569-9121-47edef3e8d3e.jpg

Terapie a služby

Štěpánka Strašíková

facilitátor PSYCH-K®

tel. +420 737 274 777

email: stepanka.strasikova@seznam.cz

 

Víte, že 95 % našeho vědomí tvoří naše podvědomí?

PSYCH-K® je velmi jednoduchá metoda, jak naše limitující podvědomá přesvědčení změnit na podporující.

 

Např.

„Nezvládnu to.“ x „Věřím sám sobě.“

„Bojím se plavat v hloubce.“ x „Jsem v bezpečí, i když plavu v hloubce.“

 

PSYCH-K® se dá použít i ke zpracování stresových situací.

Celý proces je řízen moudrostí Vašeho těla. V průběhu PSYCH-K® procesu využíváme svalový test. Samotný proces změny přesvědčení trvá několik minut. Je to snadný způsob, jak se stát tvůrcem své vlastní reality.

Týká se různých oblastí  našeho života – zdraví a těla, spirituality, sebevědomí, financí, vztahů a kariéry. Je radost vidět, jak se lidé díky této metodě zbavují nefunkčních a nepodporujících situací ve svém životě a jak se jim věci mění…

Daleko přesahuje afirmace, vůli a pozitivní myšlení.

049.jpg

Zdena Hyršová

Terapeut Reiki a Ra-sheeba 
tel. +420 724 539 290

email: zdena.hyrsovagw@email.cz

Reiki je práce s energií, která, byť velmi jemná, má schopnost jít velmi hluboko v našem systému a pomáhat nám v řešení fyzických i psychických problémů. Je to příjemná relaxační terapie, která harmonizuje tělo i ducha. Působí na naše energetická centra a vyrovnává tok energie. Reiki léčí, napravuje, zlepšuje obecnou kvalitu života, spánek, psychickou i fyzickou kondici. Odbourává stres, pomáhá lidem se najít, duchovně růst, léčí emoční traumata, křivdy a bloky až hluboko do minulosti... Reiki pomáhá k duševní pohodě a nalezení vnitřního klidu, snižuje výkyvy nálad a obnovuje samoléčebné procesy těla. Vlastní terapii budete vnímat jako odpočinek a relaxaci – ale uvidíte, že se vám začnou věci měnit.

 

Terapie energií Ra-sheeba léčí naši duši i fyzické tělo skrz čakry. Působením této uzemňovací léčivé energie pocházející ze starověkého Egypta dochází k vyrovnání mužského a ženského principu, zvyšují se vibrace a světlo ve všech tělech. Ra-sheeba nás učí propojovat se s láskou, podporuje kreativitu, radost a sexualitu, uzdravuje a zvyšuje tok energie v těle.

017.jpg

Mgr. Magda Řehořová

Tel. +420 777 013 359

 www.plavacek-deti.cz

email: havlbrod@plavacek-deti.cz

 

Již přes dvacet let jsem instruktorkou PLAVÁČKU. Voda je moje místo od malička a nepřestává mne fascinovat svojí jemností, silou a velkým vlivem nejen na naše fyzické tělo, ale i to emoční. A když toto vše skrz vodu mohu ukázat rodičům s jejich malými plaváčky, je to neskutečně nabíjející. K plavání s miminky jsem se dostala před 25 lety skrz svoji první dceru, kdy jsem již několik let před jejím narozením věděla, že jakmile přijdou děti, budu s nimi od malinka plavat. Poté, co jsem se přestěhovala do Havlíčkova Brodu a začal se zde stavět bazén, dělala jsem vše proto, aby i zde mohli rodiče se svými dětmi krásy podvodního světa zažívat. I po těch letech mne neustále tato práce nabíjí a dělá ohromnou radost. Nyní si ji užívám i se svými dvěma vnuky.

Co vám mohu u vás doma nabídnout - jak plavat s miminkem ve vaně, případně vaničce a jak otužovat, naučím vás dětskou masáž dle Jany Hašplové s jednoduchými reflexními tipy, seznámím vás s přírodními olejíčky. Povíme si o psychomotorickém vývoji (na co si dát pozor a jak případně cvičit), provedu vás vzdušnou koupelí – létáním. V neposlední řadě vás mohu uklidnit v mnoha otázkách kolem kojení, spinkání, různých bolístek a dětských nemocí či našich dospělých obav a neduhů, a o možnosti zařazení zelených potravin do zdravého jídelníčku vašich nejmenších. Dále kurzy plavání v bazéně – Havlíčkův Brod, ale též i v jiných městech republiky.

039.jpg

Ing. Jitka Dejmalová, Ph.D.

Tel. +420 724 002 097

email: dejmalova.jitka@seznam.cz
 

PŘIROZENÉ ZLEPŠOVÁNÍ ZRAKU

Přirozený zrak máme možnost udržet si celý život. Je však třeba o něj pečovat. Uvolňovat oči a oční okolí, nabourávat stereotypy a zlozvyky, stimulovat vlohy, které moderním způsobem života zakrněly, vyživovat podporující stravou. Tato metoda je výbornou prevencí k udržení přirozeného a zdravého vidění, zároveň může pomoci při téměř všech očních vadách a potížích.

026.jpg

Eva Miláčková

Tel. +420 774 094 611

Email: EMilackova@seznam.cz

 

EM studio - sportovně relaxační studio rodinného typu s osobním přístupem ke každému klientovi.

Nabízíme - Body Wraps, výživová poradna, cvičení v podtlaku (body space), lymfodrenáž, rolletic, ruční masáže (sportovně relaxační a ruční lymfodrenáž), pedikúra a solarium.

035.jpg
bottom of page