top of page
1920_1080_201504150937281190092.jpg

JUDr. Irena Tůmová

029.jpg

Zelené potraviny jsem začala jíst na jaře roku 2015, když mi bylo 57 let. V tu dobu jsem si myslela, že jsem zdravá, neboť jsem brala pouze prášek na štítnou žlázu. Únavu, vyčerpanost, podrážděnost, křeče v nohách, krvácení z nosu, krvácení z dásní a další běžné neduhy jsem nevnímala jako signály nemoci. S uvedenými potížemi jsem se naučila žít, stejně jako se sluneční alergií či nízkým tlakem.

 

O to větší bylo mé překvapení, když jsem v krátké době pocítila doslova příval energie a novou chuť k řešení nejen každodenních situací, ale též k řešení problémů klientů v rámci výkonu mého povolání advokacie. Postupně začaly nejen mizet uvedené běžné neduhy, ale navíc mi odezněly „chutě na něco“, zbavila jsem se přebytečných kil, rozjasnila se mi pleť, přestala praskat kůže na patách…

 

Účinky ječmene a chlorelly byly naprosto nečekané – vždyť jsem přece byla zdravá! – nebo ne? Objevila jsem skutečný dar v síle přírody a v jednoduchosti zelených potravin.

Jsem vděčná, že díky zeleným produktům a spolupráci na projektu jejich šíření mohu i v důchodovém věku žít aktivní život bez zdravotních omezení a radovat se z barevnosti života.

 

JUDr. Irena Tůmová

tel. +420 777 867 145

email: tumova.irena@centrum.cz

bottom of page